0312 375 49 55 0535 629 25 88 Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B
BÖLGE SERVİS •  LOGO
Anasayfa / Buzdolabı Motor Değişim Fiyatı

Buzdolabı Motor Değişim Fiyatı

Buzdolabı Motor Değişim Fiyatı

Bölge Servis | Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B | 0312 375 49 55 | 0535 629 25 88

Ankara Buzdolabı Motor Değişim Fiyatlarımız ile Sizlere Kaliteli Hizmeti Ekonomik Fiyatlara Sağlamaktayız. Teknik Servis Hizmetimiz ile Aynı Gün Buzdolabı Motor Değişimi Sağlamaktayız! Fiyat Listesine Bakmadan Karar Vermeyiniz!

Buzdolabı motor fiyatları.

BUZDOLABI MOTOR (KOMPROSÖR)  DEĞİŞİM FİYATLARIMIZ.

 

Evlerimizin olmazsa olmazı buzdolaplarımız zaman içerisinde çeşitli nedenlerden arızalanmaktadır. İçerisinde bulunan gıdaların ziyan olmaması için hızlı bir şekilde müdahale gerektiren cihazlardır. Buzdolabı arızalarınız için bizlerden mutlaka fiyat almadan yaptırmayınız.

Yetkili servis sizlere uçuk fiyat mı verdi, Bu buzdolabı düzen tutmaz mı dedi, Buzdolabı tamiri için 8000 TL'yi geçer mi ? dedi, Bizleri aramadan karar vermeyin !

Tüm marka model buzdolabı motor (kompresör) değişim fiyatlarımız 6000 TL'dir. Yedek parça ve işçilik 1 Yıl resmi evraklı olarak kullanıcılara verilmektedir.

Buzdolabı motoru değişimi yapılırken, Gaz filtresi (Drayer) Değişimi ve sisteme yeni gaz basımı (Gaz şarjı) işçilik dahil Tek fiyat 4500 TL' dir.

NOT: Kullanmakta olduğumuz buzdolabı motorlarımız ALMAN ve İSPANYOL üretimidir, piyasada bulunan çin üretimi kalitesiz motorlar ile karıştırmayınız.

VERGİ LEVHASI OLMAYAN SAHTE KORSAN SERVİSLERE İTİBAR ETMEYİNİZ !

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!

BÖLGE SERVİS •  FOOTER LOGO - BEYAZ LOGO BEYAZ EŞYA ARIZANIZ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?
Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak En Hızlı Servis Hizmeti Veriyoruz!