0312 375 49 55 0535 629 25 88 Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B
BÖLGE SERVİS •  LOGO
Anasayfa / Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Bölge Servis | Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B | 0312 375 49 55 | 0535 629 25 88

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi, Beyaz Eşya Servisi, Bölge Servis, Ankara Çamaşır Makinesi Tamircisi, 1 Yıl Garanti, Hızlı Servis, Müşteri Memnuniyeti, Düşük Maliyet! Ankara çamaşır makinası teknik servis hizmeti için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

Ankara çamaşır makinası tamircisi olarak hizmet veren bölge servisimiz Ankara ve ilçelerinde arızalanan çamaşır makinelerinize müdahale ederek arızaları kısa sürede çözmektedir. Çamaşır makinası tamiri yapılırken önemli noktalardan birisi de arızanın kaynağının tam olarak tespit edilmesidir. Deneyimli ve bilgili personelimiz arızaların kaynağını nokta atışı tespit ederek arızaların minimum maliyetlerle çözülmesini sağlamaktadır. Uygun çamaşır makinesi tamir fiyatları için firmamızdan fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız makine arızasını tespit ettikten sonra sizlere yaklaşık maliyet teklifi vermekte ve onayınızı aldıktan sonra onarıma geçmektedir.

 

Çamaşır makinesi tamir ücretleri arasında en uygun olanı bulmak istiyorsanız sürekli açık olan servis numaramız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çamaşır makinesi tamiri nasıl yapılır diye araştırmalar yaparak ve bilgisiz müdahale ederek arızaların daha da büyümesine neden olmadan firmamız ile iletişime geçmek arıza onarım maliyetlerini azaltmaktadır. Arıza onarımında kullanılan çamaşır makinesi yedek parçaları makineleriniz ile %100 uyumlu ve orijinal yedek parçalardır. Bu sayede değişim yapılan parçalarda sorun yaşanmaması da sağlanmaktadır. En iyi çamaşır makinesi tamircisi olarak bizi arayın kapınıza gelelim.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!

BÖLGE SERVİS •  FOOTER LOGO - BEYAZ LOGO BEYAZ EŞYA ARIZANIZ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?
Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak En Hızlı Servis Hizmeti Veriyoruz!