0312 375 49 55 0535 629 25 88 Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B
BÖLGE SERVİS •  LOGO
Anasayfa / Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Bölge Servis | Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B | 0312 375 49 55 | 0535 629 25 88

Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak Hızlı Onarım Sağlıyor, Uzman Teknik Personelimiz İle Uzun Süre Dayanıklı ve 1 Yıl Garantili Onarım ve Parça Değişim Yapıyoruz! Beyaz eşya teknik servisi ve beyaz eşya tamiri için müşteri hizmetlerimizi arayınız!

Ankara Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya bölge servisi olarak tüm beyaz eşyalarınızda meydana gelen arızalara hızlı servis hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucu ve çamaşır kurutma makinelerinde meydana gelen arızalara hızlı müdahale ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Beyaz eşya arıza tespiti tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Beyaz eşya arıza kodları arızaların olası nedenleri hakkında fikir verirken arızaların tam tespit edilmesi ve onarımının minimum maliyetlerle gerçekleştirilmesi için bilgi birikimi ve deneyim gerekmektedir.

 

Firmamız ile iletişime geçerek beyaz eşya arıza servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerde sadece bilgi birikimi yüksek ve deneyimli personel ile hizmet sağlanmaktadır. Beyaz eşya yedek parça temininde de firmamız sizlere uygun fiyatlı çözümler sunmaktadır. Orijinal ve %100 uyumlu yedek parça kullanılarak yapılan arıza onarımları sayesinde beyaz eşya arızalarının tekrarlanmaması sağlanmaktadır. Arızalanan beyaz eşyalarınızın en iyi şekilde onarılması ve onarım sürecinin hızlanması için firmamız ile arıza ortaya çıkar çıkmaz iletişime geçmelisiniz. Uygun beyaz eşya servis ücretleri ile arıza onarımı yaptırmak için bizi arayın.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!

BÖLGE SERVİS •  FOOTER LOGO - BEYAZ LOGO BEYAZ EŞYA ARIZANIZ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?
Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak En Hızlı Servis Hizmeti Veriyoruz!