0312 375 49 55 0535 629 25 88 Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B
BÖLGE SERVİS •  LOGO
Anasayfa / Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Onarımı

Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Onarımı

Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Onarımı

Bölge Servis | Başak mahallesi Karapürçek caddesi No: 90/B | 0312 375 49 55 | 0535 629 25 88

Ankara Buzdolabı Gövde Gaz Kaçak Tamiri, Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Tamiratı, Ankara Dondurucu Gaz Kaçak Tamiri, Ankara Dondurucu Gaz Kaçak Tamiratı, Ankara Dondurucu Gövde Onarımı, Ankara Buzdolabı Gövde Onarımı, Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Tamiratı, Ankara Buzdolabı Gaz Kaçağı

Ankara Buzdolabı Gaz Kaçak Onarımı

     Buzdolabınız soğutma yapmıyormu, Gövdede gaz kaçağı mı var dediler, Yetkili servis veya özel teknik servisler bu buzdolabı tamir olmaz, düzen tutmaz mı dedi ? Bu buzdolabını atın yeni buzdolabı mı alın dedi ? Mutlaka bizimle iletişime geçiniz bizden fiyat almadan yeni buzdolabı almayınız...

      Tüm marka buzdolapları ve tüm modellerde gaz kaçak onarımı işlemini garantili olarak sağlamaktayız. Buzdolabı gövde gaz kaçak onarım işlemleri atölyemiz ortamında Son teknoloji ve üstün kalite malzemeler ile sağlanmaktadır. Onarım işleminden sonra buzdolabımız gaz kaçak testine tabi tutularak gaz kaçak testlerinden geçen buzdolaplarına tekrar gaz sarjı yapılarak soğutma performansı ölçülmektedir soğutma testini geçen cihazlar tekrar sizlere teslim edilmektedir. Yapılan onarım işlemleri 1 yıl garantili olarak yapılmaktadır.

      Ankara buzdolabı gaz kaçak tamiratı onarım hizmetini üstün kalite ile sağlamaktayız. Günümüzde kullanmakta olduğumuz buzdolapları yeni nesil sistem kullanılmaktadır, Kullanılan yeni sistem cihazlardaki soğutma sisteminin ismini teknik olarak melez sistem olarak adlandırmaktayız. Günümüzde bir çok marka ve modelde melez soğutma sistemi kullanılmaktadır, yeni sistemin getirdiği olumlu ve olumsuz yönleri vardır. Olumlu yönleri; soğutma sisteminin daha hızlı soğutma özelliğine sahip olmasının yanı sıra elektrik sarfiyatınıda düşürmektedir. Olumsuz yönleri ise; cihazın soğutma sisteminde kullanılan soğutucu bölümündeki evapatör buzdolabının gövdesi içerisine gizlenmesidir teknik olarak gövde içerisindeki bulunan evapatöre müdahale edilmemektedir ve gövde içerisine gizlenen evapatörde kullanılan gaz akışkan boruları ve evapatörün kendisi aleminyum borudan imal edildiği için zaman içerisinde oksitlenme ile delinmeler oluşmaktadır buda buzdolabının soğutma gazının eksilerek soğutma performansını düşürür ve cihazımız uzun süreli çalışmaya başlayacaktır ve en sonunda tamamen soğutucu gaz bittiğinde tamamen soğutmayı kesecektir. Sizinde buzdolabınızda gaz kaçağı veya gaz eksiltmesi var ise Ankara buzdolabı gaz kaçak onarımı ile iletişime geçiniz.

      Günümüzdeki üretilen buzdolaplarında bu sorun ile karşılaşıldığında üretici firmalar cihazlara müdahale etmemektedir cihazın gövde içerisinde gaz kaçağı olduğu için tamiratı mümkün değildir bilgisi paylaşarak kullanıcıları yeni cihaz almaya yönlendirmektedir.

      Tüm marka ve model cihazlarda buzdolabı gaz kaçak onarımını garantili olarak eski haline getirmekteyiz.

NUMARANIZI BIRAKIN SİZİ ARAYALIM!

BÖLGE SERVİS •  FOOTER LOGO - BEYAZ LOGO BEYAZ EŞYA ARIZANIZ İÇİN TEKLİF ALMAK İSTER MİSİNİZ?
Ankara Beyaz Eşya Servisi Olarak En Hızlı Servis Hizmeti Veriyoruz!